Pomóż swoim Rodakom na Kresach Wschodnich i przekaż nam 1%!

Konkurs Polska w mojej pamięci – IV edycja

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w czwartej edycji Konkurs „Polska w mojej pamięci”.

Tym razem zadaniem uczestników Konkursu będzie przygotowanie i realizacja w zespołach 2-5 osobowych własnej akcji skierowanej na zachowanie pamięci o polskości dawnych Kresów (np. porządkowanie cmentarza, miejsca pamięci, odwiedzenie osób starszych polskiego pochodzenia). W ten sposób Konkurs będzie stanowić świetną okazję na zaprojektowanie i realizację własnych pomysłów przez uczestników.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: nagrody pieniężne dla najlepszych zespołów (zwycięski zespół otrzyma 5000 zł do podziału) oraz możliwość uczestnictwa w koloniach edukacyjnych „Wakacje z Krakowem”. Nagrody pieniężne otrzymają również najlepsze szkoły. Najlepsza szkoła będzie również miała możliwość wytypowania własnych uczestników na przyszłoroczne kolonie „Wakacje z Krakowem”. W ramach konkursu pokrywamy również koszty ponoszone przez zespoły uczestników realizujących akcję.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w załączonym regulaminie:

Lista uczestników – wzór

Kwestionariusz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu Polska w mojej pamięci – IV ed.

Pierwszy etap konkursu polega na przygotowaniu i przesłaniu do nas projektu akcji, na który czekamy do 31 grudnia 2023 r.

Zrób z nami coś dobrego!

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możesz pomóć. Pamiętaj, że czasem najmniejszy gest może wywołać lawinę dobra!