Pomóż swoim Rodakom na Kresach Wschodnich i przekaż nam 1%!

O Stowarzyszeniu

Powstałe w 1996 roku Stowarzyszenie Pomocy Polakom na Wschodzie „Kresy” jest organizacją pożytku publicznego, której misją jest niesienie pomocy naszym Rodakom żyjącym za wschodnią granicą Polski, zarówno poprzez wsparcie materialne jak i pomoc w podtrzymywaniu polskiej tożsamości i języka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staramy się stale poszerzać zakres naszej działalności oraz nieść pomoc dostosowaną do zmieniających się realiów i adekwatną do aktualnych potrzeb.

Władze i zarząd

Wieprezes

Wiceprezes

Wiceprezes

Status stowarzyszenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy

Zrób z Nami coś dobrego!

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możesz pomóć. Pamiętaj, że czasem najmniejszy gest może wywołać lawinę dobra!